Partnerschaft Mit Güvenilir Gayrimenkul Und Elefant BAU

güvenilirlogo.png
bayrak.jpg
El sıkışmak
Süper Anlaşma.png
elephantalanya-LOGOSARIPNG.png
Alman Bayrağı.webp

Alman Emekliler Kıdemli Rezidans Projemiz Hayata Geçmektedir. Tüm Müşterilerimize Hayırlı Olsun.

Seniorenresidenz.png
Augustinum.png

   Alman Emekli Kıdemli Rezidans Projemiz TÜRKİYE ve ALMANYA İşbirliği İle Başlamıştır.

 

  Alman emekliler Almanya'nın birçok şehrinde bulunan Augustinum Kıdemli Rezidansları ile bağımsız ve güvenli bir şekilde yaşamaktadır. Augustinum ile yapılan işbirliği ile "Alman Emekliler Kıdemli Rezidans" modelini Antalya'ya taşıdık.

 

  Bildiğiniz üzere Antalya dünyanın en güzide yaşam bölgeleri arasındadır. "Alman Emekliler Kıdemli Rezidans" projemizi Antalya'da Almanya Augustinum ile başlattık. Almanya'da son derece başarılı olan Augustinum modeli  "Alman Emekliler Kıdemli Rezidans" ülkemize hayırlı olsun. 

  Alman Emekli Kıdemli Rezidans Projemize Başlama Nedenimiz.

 

  Almanya'da en düşük emekli maaşı 1.200 euro civarından başlamaktadır. Bu rakam ile Almanya'da insanca rahat yaşamak mümkün değildir. Almanya'da bu şekilde 8 milyon üstü kişi yaşamaya çabalamaktadır. Kendine ait evi olmayan, birikimi olmayan bu emekliler zar zor geçinmektedir. Bununla ilgili videolar alttadır. Çektikleri yaşam zorlukları belgesellere konu olmaktadır. Almanya'da Alman emeklilerin aldıkları 1.200 euro maaşlarının alım gücü Türkiye'nin 1.200 TL gibi alım gücüne sahiptir. Türkiye'de ise 1.200 Euroları güncel kurdan Türk Lirasına çevrilince, Alman emeklilerine Türkiye'de inanılmaz konforlu rezidans yaşamı sağlamaktadır. "Alman Emekliler Kıdemli Rezidans" ile Alman emekliler beş yıldızlı otel konforunda rezidans yaşama sahip olmaktadırlar.

 

    Alman Emekli Kıdemli Rezidans Projemizin Antalya'ya Katkısı, Müşterilerimize Sunduğu Yatırım Kazanç Fırsatı ve Şirketimize Sağladığı Benzersiz Avantajlar. 

 

  Bu projemiz ile Antalya'da sezonluk olmayan tüm yıl işletilen, sürekli yüksek kira kazancı sağlayan binalar inşa edeceğiz. Müşterilerimiz isterse tüm daire, isterse daire hissesi satın alabilecektir. "Alman Emekliler Kıdemli Rezidans" projemiz ile hem daire hissesi satın alan yatırımcılar, hem de bu proje ile Türkiye'ye döviz girdisi sağlayan Güvenilir Gayrimenkul Müteahhitlik ve Türkiye kazanacaktır.

   Unser deutsches Seniorenresidenzprojekt im Ruhestand ist in Zusammenarbeit mit der TÜRKEI und DEUTSCHLAND gestartet.

 

  Deutsche Rentner leben selbstständig und dauerhaft in den Augustinum Seniorenresidenzen in Deutschland. In Kooperation mit Augustinum haben wir das Modell „Deutsche Seniorenresidenz“ nach Antalya geholt.

 

  Einer der vornehmsten Wohnbereiche von Antalya, die Sie kennen. Mit Deutschland Augustinum haben wir unser Projekt "Deutsche Rentner Seniorenresidenz" in Antalya gestartet. Herzlichen Glückwunsch zum Einsatz des Augustinum-Modells "Deutsche Rentner Seniorenresidenz“, das in Deutschland überaus erfolgreich ist.

 

Warum wir unser deutsches Seniorenwohnprojekt gestartet haben.

 

  Die niedrigste Rente in Deutschland entspricht 1.200 Euro. Mit diesen Zahlen ist ein angenehmes Leben in Deutschland nicht möglich. Damit helfen Sie 8 Millionen Haushalten in Deutschland. Diese Rentner, die kein eigenes Haus haben und nicht leben, haben es schwer. Spezifische Videos sind unten. Sie unterliegen ihrem Lebensstil. In Deutschland gibt es einen 1.200 TL An- und Verkauf der Türkei vom 1.200 Euro Gehalt deutscher Rentner. Die Türkei hingegen kann deutsche Rentner schon in der Türkei ausbilden, wenn man die 1.200 Euro in Türkische Lira umlegt. "Deutsche Rentner Seniorenresidenz" Deutsche Rentner wohnen in den Besitzern eines Fünf-Sterne-Hotels.

 

    Der Beitrag unseres deutschen Wohnprojekts für Senioren im Ruhestand, die Investitionsmöglichkeit in Antalya und die Vorteile, die es bietet.

 

  Dieses Projekt wird heute gebaut, mit einer ganzjährigen, konstant hohen Miete. Die ganze Wohnung kann privat gemacht werden, wenn er möchte, kann er einen Teil der Wohnung kaufen. Unser Projekt "Deutsche Rentner Seniorenresidenz" wird sowohl mit der Türkei, die WGs gekauft hat, als auch mit Güvenilir Gayrimenkul Müteahhitlik und der Türkei, die mit diesem Projekt für Devisenzuflüsse sorgen, gewinnen.